Sonntag, 5. Oktober 2014

13. FARMÁŘSKÉ TRHY V SASKÉM ANNABERGU SETKÁNÍ S PROJEKTOVÝM PARTNEREM A VEŘEJNÁ PREZENTACE RECEPTŮ

V neděli dne 5. října 2014 se p. ředitel Mgr. Josef Dvořáček, p. Petr Svatoň, p. Kateřina Budínová a p. Michaela Kaštánkováúčastnili v rámci 13. Annabergských farmářských trhů kuchařské show s olympijskou vítězkou ve vaření Steffi Kerber-Reichelovou a autorem knihy "Erb-Gerichte" Prof. Gotthardem B. Schickerem. Velmi podnětné bylo pro další spolupráci setkání s p. Barbarou Klepsch, vrchní starostkou krajského města Annaberg-Buchholz, p. Veronikou Hiebl - zástupkyní Turistického spolku Krušnohoří a p. Susann Thiele z Podpory hostpodářství Krušnohoří.
Součástí programu na Tržním náměstí v Annabergu byly ukázky selských zvyků a rozmanitá nabídka typických krušnohorských přírodních produktů, koření, ovoce, zeleniny, medu, bylinných likérů, kváskových chlebů z pece a přírodních sýrů. V rámci odborného výcviku oboru Stravovací a ubytovací služby (65-51-E/01) se podařilo do dnešního dne ověřit řadu receptů pokrmů krušnohorské kuchyně, které jsou také k nahlédnutí v projektovém kalendáři.


Více informací o projektu ..., Propagační flyer ..., Fotogalerie 1 - © Mgr. Josef Dvořáček, Fotogalerie 2 - © Petr Svatoň, Fotogalerie 3 - © Petr Baumann

Autor článku, publikace a překlady k projektu: Pe

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen